HABERLER

Ankara Spa

Ankara Spa
  • Tarih: 12 - Ağustos - 2021

Ankara Spa

Masaj uygulamaları genelde denize kıyı olan bölgelerde yaygın olarak bulunmaktadır ve yaptırılmaktadır. Masaj uygulamaları ülkemizde genelde iş yaşamının stresinden kurtulmak ve vücudu rahatlattırmak amacıyla sertifika sahibi ya da konusunda uzman kişiler tarafından alınmaktadır. Ülkemizde masaj uygulamalarının yapıldığı birçok merkez bulunmaktadır. Bu merkezler oteller, hamamlar ve özel masaj salonlarıdır. Bu masaj salonlarının en bilineni ise Ankara bölgesinde yer alan Ankara Spa olmuştur.

Ankara spa, konusunda uzman masör ve masözlerin yaptıkları hizmetler ile müşteri memnuniyetine üst seviyede tutmaktadır. Masajın insan bedenine dinlendirici özelliğinden başka çeşitli faydaları bulunmaktadır. Bunlar Yağ yakımını hızlandırması, ödem ve toksin atılımını sağlaması, kasları gevşetmesi ve uyku düzenine yardımcı olmasıdır. Bayanlar tarafında sık sürelerle masaj yaptırılması ise bayanlar farklı etki oluşturur. Bu etkiler ise düzeni masaj yaptıran kişilerde farklılık göstermesidir. Düzenli masaj Baş, boyun, sırt, bel, siyatik, romatizma ve spor sonrası ağrılarınızı giderir. Kan dolaşımını düzenler ve stres sahibi olmanızı engeller. Kalp krizi riskini en aza indirir.  Masajın birçok uygulama amaçları vardır bunların en belinine olan

Masaj Salonlarında Yer Alan Hizmet

Dinlendirici masaj Günlük yorgunlukların çıkarılması ve toksinlerin atılması için yapılmaktadır. Tıbbi Masaj ise Tedavi gayesi ile yapılan masaj hasta organın eski duruma döndürülebilmesi için yapılır, spor masajları ise genelde Sporcunun fizyolojuik ve fizik gelişmesinde etken olan bir masajdır. Bu sebeple ülkemizde spor hizmeti veren birçok spor kulübünde masaj hizmeti sunan masör ya da masöz bulunmaktadır. Masaj algısı ülkemizde geçmişte yaşanan bazı olaylar sebebi farklı tarafa çekilen bir algıdır. Bu algı nedeni ile insanlar masaj konusunu farklı anlamlara çekebilmektedir. Ülkemizde Masaj konusunda profesyonel hizmet veren modern sağlık ve masaj merkezleri bulunmaktadır.

Bu merkezlerde en büyük misyon müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti müşterinin devamlılığını sağlar, bu sebeple Özellikle büyük Metropol kentlerden birçok masaj firması bulunmaktadır. Masaj hizmetinin genel amacı dinlendirme olduğu için insanlar masaj sonrası günü zihinde ve mutlu başlar. Bu durum masaj sayesinde gerçekleşmiştir.  Bu uygulamaların yapıldığı merkezlerde uygulanan fiyat politikası ve bu fiyatların sabit oluşu firmanın profesyonel hizmet sunduğunun da göstergesidir.