KURUMSAL

Ocean Club Spa

Ocean Club Spa

Ayrıcalıklı bir masaj ve spa deneyimi!

Park Inn by Radisson Ankara Ocean Spa'nın hem ruhunuzu hem bedeninizi rahatlatacak ayrıcalıklı masajlarıyla ve spa alanıyla hayata keyifli bir mola verin.

Ocean Spa, sizi yoğun hayatınızdan uzaklaşmaya, huzurun, dinginliğin ve rahatlamanın tadını çıkarmaya davet ediyor. Amacımız size güzel, sakin bir ortamda lüksü sunmak ve rahatlamanıza ve gençleşmenize yardımcı olmaktır. Spa'mızda geleneksel Bali ve Klasik İsveç masajından özel Sırt, Omuz ve Boyun bakımlarına kadar çok çeşitli uygulamalar sunuyoruz. Tüm bakımlarımız, misafirlerimizin her birine denge ve huzur getirmek için tasarlanmıştır.

Ocean Spa'da sizi derin bir huzura kavuşturmak için tasarlanmış özel masaj uygulamaları sunuyoruz. Sağlıklı yaşam konusundaki bütünsel yaklaşımımız, geleneksel spa deneyimini gençleşme ve rahatlama ile harmanlamaya odaklanıyor.

Ocean Spa, ruhunuzu ve zihninizi beslemek için bir huzur cenneti, özenli ve huzurlu bir ortam olarak tasarlanmıştır. Bütün Terapist Kadromuz alanlarında en iyi ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadırlar.

Sakin bir vaha olan Ocean Spa, huzur ve sükunetin tadını çıkarmak ve zihni, bedeni ve ruhu yenilemek için bir yerdir.